top of page
SERTIFIKA-RAMAZAN BAYRAMI-2.jpeg
SERTIFIKA-MİLLİ BAYRAMLAR.jpeg

Ramazan Bayramı

23 Nisan
Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Doğumgünü, mezuniyet, bayram ve tüm özel günlerde Vakfımıza bağış yaparak size ve güne özel tasarlanan kartları sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Böylece, bir iyiliğe vesile olarak, Vakfımızın kırsal ve kent arasındaki ekonomik ve kültürel farkların kaldırılmasına yönelik olarak eğitim, kültür, sanat ve spor gibi alanlarda gerçekleştirdiği çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Varlığınızın daima iyilik kapıları açmasını dileriz.

Şimdiden teşekkürler...

NASIL YAPACAĞIM?

BiDestekol arayüzünü kullanarak kredi kartınız ile tek seferde ya da düzenli olarak bağış yapabilir, sevdiklerinize özel gün kartları gönderebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Yukarıdaki fotoğrafa ya da bu bağlantıya dokunun.  Kendinizi www.bidestekol.com sayfasında Tohumluk Vakfı için ayrılan alanda bulacaksınız.

2. Daha önce olmadıysanız, sayfaya  KAYIT OL  düğmesine dokunun ve sizden istenen bilgileri girin. Eğer daha önce kayıt olduysanız,  GİRİŞ YAP  düğmesine dokunmanız yeterli... Daha önce girmiş olduğunuz bilgileriniz otomatik olarak doldurulacaktır.

3. Bağış için sol taraftaki kutucuklardan dilediğiniz tutarı işaretleyin. Farklı bir tutar düşünüyorsanız, sağ taraftaki boşluğa yazın.

 

4. Ardından en alttaki  DEVAM ET  düğmesine dokunun.

5. Sonraki sayfada üst tarafta kendi kişisel bilgilerinizi göreceksiniz. Bir başkasının adına bağış yapacak ve özel gün kartı gönderecekseniz, kişisel bilgilerinizin altında yer alan  BAŞKASININ ADINA DESTEKOL  düğmesine dokunun. Eğer bunu seçmezseniz, kendi adınıza bağış yapmış olursunuz.

 

6. Şimdi  BAŞKASININ ADINA DESTEKOL  düğmesinin hemen altında açılan boşluklara adına destek olacağınız kişinin adını ve e-posta adresini yazın ve  DEVAM ET  düğmesine dokunun. Eğer yazabileceğiniz bir e-posta adresi yoksa, kendi e-posta adresinizi yazabilirsiniz.  

7. Bu aşamada artık dilediğiniz ÖZEL GÜN KARTINI seçebilirsiniz. İster birisine teşekkür etmek için, ister doğum gününü, yeni doğan bebeğini, başarısını, bayramını ya da özel bir gününü kutlamak için, ister acısını paylaşmak için hazırlanan şablonlardan birini seçin.

8. Kartınızı seçtikten sonra sayfanın en altına inin ve  DEVAM ET  düğmesine dokunun.

9. Sonraki ekranda kredi kartı bilgilerinizi girmeniz istenecek. Bu bilgileri girdikten sonra  DESTEK OL  düğmesine dokunduğunuzda, banka tarafından güvenli bir şekilde tahsilat işlemi yapılacak ve sonrasında karşınıza işlemin tamamlandığını görebileceğiniz ve desteğiniz için size teşekkür edilen ekran gelecek.

10. Tahsilat işlemi tamamlandığı anda, BiDestekol'dan desteğinizin ulaştığına dair bir e-posta iletisi alacaksınız. Aynı anda, adına bağış yaptığınız kişiye de kendisinin adına sizin tarafınızdan bağış yapıldığına dair bir e-posta iletisi gidecek ve her ikinize de seçmiş olduğunuz iyilik sertifikası PDF formatında gönderilecek. Eğer kendi e-posta adresinizi yazdıysanız, size gelecek olan özel gün kartını, yazıcıdan çıktı alarak ya da WhatsApp, SMS veya e-posta yoluyla karşı tarafa ulaştırabilirsiniz.

Sadece bu kadar... Destekleriniz için şimdiden teşekkürler...

Tohumluk Vakfı

bottom of page