"Güzel Dünyanın İklim Elçileriyiz" Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı.

Tohumluk Vakfı’nın Millî Eğitim Bakanlığı Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilk, orta ve lise düzeyindeki tüm Devlet ve Özel okullardaki öğrencilerin katılımına açık olarak düzenlediği “Güzel Dünyanın İklim Elçileriyiz” konulu resim yarışmasının ödül töreni 30 Mart Çarşamba günü ATO Congresium'daki Eko İklim Zirvesi sırasında yapıldı.



Buna göre İlkokul, Ortaokul ve Lise kategorilerinde ödüle layık görülen isimler şöyle:


İLKOKUL KATEGORİSİ

  • Murat Kaan Ateş - MEV Gökkuşağı Özel İlköğretim Okulu - 2. sınıf öğrencisi

  • Asya Yeşil - MEV Koleji Özel İlköğretim Okulu - 2. sınıf öğrencisi

  • Bahar Altınışık - MEV Koleji Özel İlköğretim Okulu - 4. sınıf öğrencisi

  • Azra Feyza Ölmez - Şehit Aytaç Usta İlköğretim Okulu - 3. sınıf öğrencisi

  • Zeynep Eda Caner - Şehit Aytaç Usta İlköğretim Okulu - 2. sınıf öğrencisi

  • Salih Sarıkaya - Şehit Aytaç Usta İlköğretim Okulu - 3. sınıf öğrencisi

  • Elif Betül Öcal - Şehit Aytaç Usta İlköğretim Okulu - 4. sınıf öğrencisi

  • Emine Sevim - Karacaoğlan İlköğretim Okulu - 4. sınıf öğrencisi

  • Hamza Emir Özsoy - Karacaoğlan İlköğretim Okulu - 4. sınıf öğrencisi

  • Melisa Tombul - Peyami Safa İlköğretim Okulu - 3. sınıf öğrencisi


ORTAOKUL KATEGORİSİ

  • Duru Uyduran - Oran Perihan İnan Ortaokulu - 6. sınıf öğrencisi

  • Oğuzhan Dedekargınoğlu - Çankaya Bilişim Koleji - 6. sınıf öğrencisi

  • Ensar Tuna Gedik - Büyükhanlı Kardeşler Ortaokulu - 7. sınıf öğrencisi

  • Deniz Engin - Büyükhanlı Kardeşler Ortaokulu - 7. sınıf öğrencisi

  • H. İpek Ertürk - Fevzi Özbey Ortaokulu - 7. sınıf öğrencisi

  • Gülderen Peker - Abdullah Tokul Ortaokulu - 7. sınıf öğrencisi

  • Ömer Tahir Karaca - Fevzi Özbey Ortaokulu - 6. sınıf öğrencisi

  • Elif Zehra Doğan - Öğretmen Kubilay Ortaokulu - 6. sınıf öğrencisi

  • Ebrar Beyza Meydan - Saray Ortaokulu - 5. sınıf öğrencisi

  • İkra Su Kıbrıs - Büyükhanlı Kardeşler Ortaokulu - 7. sınıf öğrencisi


LİSE KATEGORİSİ

  • Gözde Gönül Şahan - Özcan Sabancı Mesleki veTeknik Anadolu Lisesi - 9. sınıf öğrencisi

  • Yeşim Öztürk - Ankara Anadolu Lisesi - 9. sınıf öğrencisi

  • Eren Yener - Hacı Bayram Veli Spor Lisesi - 11. sınıf öğrencisi

  • Müşerref Şevval Çelik - Ümitköy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi - 10. sınıf öğrencisi

  • Fatma Nur Ağanak - Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 9. sınıf öğrencisi

  • Elanaz Koncaagül - Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 9. sınıf öğrencisi

  • Zehra Şahbaz - Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 9. sınıf öğrencisi

  • Miray Türkmen - Musa Erdem Anadolu Lisesi - 11. sınıf öğrencisi

  • Zeynep Karaağaç - Şehit Semih Özcan Anadolu Lisesi - 9. sınıf öğrencisi

  • Nehir Taşçı - Keçiören Sosyal Bilimler Lisesi - 9. sınıf öğrencisi




60 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör