top of page

Tohumluk Vakfı Eskişehir gönüllülerimiz, Satılmışoğlu Köyü'nde Model Uçak, Seramik, Resim ve Drama Atölyesi Yaptı.

Tohumluk Vakfı Eskişehir gönüllüleri olarak, Satılmışoğlu Köyü, Şükrü Sever İlk ve Ortaokulunda etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Etkinlikleri yapmaktaki amacımız, öğrencilere okulda yaptıkları etkinlikler dışında farklı etkinlikler yapmak, el becerilerini geliştirmek, yeni ilgi alanlarıyla tanıştırmaktı. Etkinliklerimiz model uçak, seramik, resim ve drama etkinliklerinden oluşuyordu.


Toplamda 90 öğrenciye sırasıyla bu eğitimler verildi. Öğrenciler yaptıkları model uçakları uçurdular. Seramikten eserler ürettiler ve yaptıkları eserler, fırınlanmak üzere hocamız tarafından teslim alındı. Resim yapan öğrencilerimiz resimlerini evlerinde tamamlamak üzere yanlarına aldılar. Drama etkinliğinde de çeşitli oyunlar oynayıp, canlandırma yaptılar.

Bu etkinlikte eğitim veren ve resim malzemelerini sağlayan Melis Kağnıcıoğlu’na, seramik malzemelerini sağlayan ve eğitim veren Neslihan Köse’ye, drama eğitimini yürüten Şenay Ertuna’ya ve model uçak eğitimini veren ve malzemelerini sağlayan Kadir İstifçi’ye çok teşekkür ediyoruz.


37 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page