top of page

Mutlu Yıllar...

TOHUMLUK VAKFI’NIN DEĞERLİ GÖNÜLLÜLERİ;


Kurulduğumuz günden bu yana attığımız her adımı bir değere dönüştürerek büyüdük ve çoğaldık. Çok kısa bir zamanda sapasağlam bir temele sahip olabilmek için omuz omuza verip ortak değerlerimizi yücelttik. Genç, çalışkan, istekli ve coşkulu bir vakıf olarak “bir” ve “birlikte” başarmanın tadını aldık. Toprakla, tohumla, yepyeni diyarlarla tanışıp insanın da gıdanın da ata tohumunun peşine düştük.


Artık hayat hiçbirimiz için sıradan olmayacak. Hayata, insana, doğaya, ülkemize, ailemize daha duyarlı insanlar olarak hem kendi iç dünyalarımızda hem de elimizin ve yüreğimizin değdiği her yerde değişimin ve dönüşümün parçası olacağız. Her zaman heveskâr, her zaman diğerkam kalacağız. Bugün atacağımız adımlar yarın yeni nesillerimizin üzerlerine bastıkları yol gösterici izler olacaklar. Her geçen yıl daha ehil, daha etkin ve güçlü birer tohumluk olup yerimizi sağlamlaştıracağız.


2022 yılında da, geçtiğimiz yıl olduğu gibi çalışkan, kararlı ve odaklı duruşumuzla hedeflerimize birer birer ulaşacağımıza inancımız tamdır.

Yeni yılın yüreklerimize ferahlık, huzur, sevgi ve hizmet aşkı getirmesini diler, herkese mutluluklar dileriz.


TOHUMLUK VAKFI YÖNETİM KURULU
3 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page