top of page

Kayseri gönüllülerimizden Yahyalı Köyünde iletişim ve tiyatro eğitimi...

Tohumluk Vakfı Kayseri gönüllüleri olarak 12 Mart 2023 tarihinde Yahyalı Hacı İzzet Kurmel kız YBO’daydık.


Planlı eğitimlerimizden “İletişimde Nezaket Kuralları” eğitimini Füsun Acar hocamız verdi. Bu harika eğitimden hepimiz çok şey öğrendik, çok eğlendik. iki oturum olarak gerçekleştirilen bu eğitimlerin arasında Gülden Atille hocamızın bizler için hazırladığı Tohumluk pastasını kestik, Kayseri gönüllülerimizin hazırladığı ikramları hep birlikte afiyetle yedik.


“Dünyamız Herşeyimiz” adlı çocuk oyunumuzu sahneleyecek olan tiyatrocu kızlarımızla birlikte oyunumuzun ilk sahne provasını gerçekleştirdik. İbrahim Altuntaş hocamızla çok yararlı bir prova yapan oyuncularımız sahne ve ses kullanımıyla ilgili çok şey öğrendiler. Tekrar buluşacağız ve oyunumuzu çalışmayı sürdüreceğiz.


Bu ziyaretimizde bize eşlik eden değerli Türk PDR derneği Kayseri Şubesi Başkan ve üyelerine ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gücümüze güç kattılar.


Her ziyaretimizde olduğu gibi yine bizlere kucak açan okulumuz yönetici ve öğretmenlerine, sevgili öğrencilere sonsuz teşekkürler.


Her eğitimde daha çok aydınlanıyor, her buluşmada daha güçleniyor, her başarıda daha da büyüyoruz. Tüm gönüllülerimiz, paydaşlarımız ve destekçilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
21 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page