top of page

Kayseri'de Tohumluk Kahvaltısı...

Güncelleme tarihi: 17 Oca 2023

Kayseri Yahyalı Hacı İzzet Kurmel Kız Yatılı Bölge Okulu’ndaki kız çocukları için başlatmış olduğumuz “Haydi Kızlar Spora, Kırsaldan Yeni Ufuklara!” projesi için bağış toplanması amacıyla, 20 Kasım 2022 Pazar günü Yönetim Kurulu üyesi ve Kayseri bölge temsilcisi Serra Menekay önderliğinde, Kayseri Tohumluk Vakfı Gönüllüleri tarafından bir kahvaltı düzenlendi.


Kahvaltıya Genel Merkezden Vakıf Başkanı Pınar Ayhan, Tohumluk Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri Serra Menekay, Semra Sancak ve Canan Baza; İletişim Komitesi Başkanı ve Denetim Kurulu üyesi Sühan Ayhan ve Kaynak Geliştirme Komitesi Başkanı Meral Eroğlu Uzman, Kaynak Geliştirme Komite üyesi ve proje finans takip sorumlusu Eda Karadağ, Vakıf Genel Kurul üyesi Cengiz Bıçakcıoğlu'nun yanısıra Kayseri Gönüllülerimiz ve iyiliksever Kayserililer katıldı. Toplam 155 kişinin bulunduğu etkinlikte, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve şehitlerimiz için yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, sayın Serra Menekay tarafından vakfı ve projeyi tanıtan bir sunum gerçekleştirildi. “Haydi Kızlar Spora, Kırsaldan Yeni Ufuklara!” projesi için hazırlanan video gösterisinin ardından, Vakıf Başkanı Pınar Ayhan “Tohumluk Marşı” eşliğinde sahneye çıktı. Böylece Tohumluk Marşı ilk kez bir topluluk önünde seslendirildi ve videosu gösterime sunuldu. Pınar Ayhan, Tohumluk Vakfı’nın kuruluş felsefesini konu alan bir konuşma ve küçük bir müzik dinletisi yaptı. Oldukça heyecanlı geçen etkinlik sonrası davetliler tarafından Vakfa bağış ve projeye maddi destek sağlandı. Vakfın çalışmalarına katılmak isteyenler birçok misafir tarafından “Gönüllülük Formu” dolduruldu.

Tohumluk Vakfı olarak, bu güzel etkinliği organize eden başta Yönetim Kurulu Üyemiz Serra Menekay olmak üzere Kayseri gönüllülerimiz, Nilüfer Bıçakçıoğlu, Asuman Talaslıoğlu, Ayşe Uzunlu, Ayla Koçer, Ayşe Ülkü Özcan, Emine Kihtir, Füsun Acar, Mevlüde Ünal, Safiye Demirci, Ümit Ersaydı, Venhar Çapar ve Cengiz Bıçakcıoğlu'na, kahvaltıya katılan iyiliksever Kayserililere, projemizi destekleyen ve hedeflediğimiz çocuk sayısına ulaşmamızı sağlayan yüce gönüllü bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz.

82 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page